Uintiryhmät


Uintiryhmät
 

  Lauantaisin:      
  Lasten allas      
  klo 9-10   Sanni ja Siiri    
           
  1 Oona Haapala    
  2 Tilda Kangasluoma    
  3 Iines Kangas    
  4 Peppiina Kangas    
  5 Veikko-Verneri Kangasluoma    
  6 Juho Sillanpää    
  7 Elle Perämäki    
  8 Salma Männistö    
  9 Elias Yliselä    
  10 Vilma Piippo    
  11 Selma Norrena    
  12 Lauri Koivisto    
  13 Elsa Eväsoja    
  14 Eevi Rokala    
  15 Laura Raninen    
  16 Huosianmaa    
  17 Laaja    
         
  Lasten allas      
  klo 10-11 Sanni ja Siiri    
           
  1
Lilja Kataja
   
  2 Mauri Niemi    
  3
Taimi Koskenranta
   
  4 Neea Haapamäki    
  5 Matilda Sirkka    
  6 Katariina Keppo    
  7 Eemi Antila    
  8 Emilia Suokko    
  9 Meea Perälä      
  10
Leo Kultalahti 
     
  11
Elsa Hautalahti 
     
  12 Emilia Autio      
  13
Paavo Hautalahti
     
  14
Iida Karvala
     
  15
Jenniina Hirsimäki
     
  16 Siina Vesala      
           
  Lasten allas        
  klo 11-12 Sanni ja Siiri      
  1 Anni Saari      
  2
Joona Myllykangas
     
  3
Aleksanteri Pohjoispää
     
  4 Topias Hietanen      
  5 Väinö Kalli      
  6 Topias Saarimaa      
  7 Benjamin Kohtala      
  8 Heini Keltto      
  9 Pyry Keltto      
  10 Pyry Syrjälä      
  11
Minttu Syrjälä
     
  12 Veeti Holma      
  13 Johannes Mantila      
  14 Aada Mantila      
  15 Kottari      
  16 Kottari      
  17 Kottari      
           
           
  Iso allas klo 10-11 Virpi    
  1 Sanni Siren      
  2 Maija Niemi    
  3 Mimosa Pakarinen    
  4 Saaga Antila    
  5
Ilari Grön
   
  6 Helmi Kurunsaari    
  7 Veka Arosarka    
  8 Leevi Keppo    
  9 Irmeli Kitinoja    
  10 Onni Kitinoja    
  11 Eeti Arosarka    
         
         
         
  Iso allas  KAITSU      
  klo 15.30-17.30     Muina päivinä kilpailijat: ma ti ke to pe
  1 Aada Antila    
  2 Antti Ahola    
  3 Hanna Hietanen    
  4 Maria Hautala    
         
         
         
         
         
           
   Iso allas      Aki klo 10-11    
  1 Otto Kurunsaari      
  2 Tomi Perälä    
  3 Ella Myllykangas    
  4 Markku Niemi    
  5 Peetu Haapamäki    
  6 Johannes Sirkka    
  7
Teea Ojala
   
  8
Aaron Tuori
   
  9 Albert Sepponen    
  10 Hilla Koskenranta    
  11 Miia Haapamäki    
         
         
         
  Iso allas Maria ja Emma     
  klo: 10-11      
  1 Jiri Ojala    
  2 Anna-Leena Fränti    
  3 Sofia Marjamäki      
  4 Joona Tarasoff      
  5 Anton Tuori      
  6 Tatu Pouhula      
           
           
           
           
           
  Iso allas klo 9-10 Virpi      
  1 Iida Perämäki      
  2 Jere Mäki-Fossi    
  3 Reetta Rokala    
  4
Luukas Norrena
   
  5
Jaakko Sillanpää
     
  6 Lotta Raninen      
  7 Krista Latva-Hoppala      
  8 Kristian Perälä      
  9 Senni Katajamäki      
  10 Matias Hietala      
  11 Kristian Perälä      
  12 Valkonen Joni       
  13 Valkonen Jesse      
  14 Mäki-Fossi Siru      
  15 Mäki-Fossi Sanni      
  16 Laaja      
  Iso allas klo  Maria ja Emma       
klo 11-12
  1 Oskari Hietanen      
  2 Juho Erkkilä      
  3 Matias Torppa      
  4 Karita Erikoinen      
  5 Iivari Palomäki      
  6 Karhu      
  7 Vuorijärvi      
  8 Isabella Saarimaa      
         
  Iso allas klo 11-12  Aki      
     
  1 Elle Ala-Fossi      
  2 Linnea Saari      
  3 Rebecca Riihimäki      
  4 Jussinmäki      
  5 Ella Myllykoski      
  6 Jussinmäki      
  7 Anna Kalli      
  8 Emilia Saari      
  9 Luukas Alakarhu      
  10 Lauri Alakarhu      
  11 Aada Hangasmaa      
           
           
  Iso allas Muina päivina ma, ke, pe 17-18    
  11-12 Virpi      
  1 Nella Arosarka      
  2 Hanna Hietanen    
  3 Aada Antila    
  4 Vilja Kara     
  5 Mette Kurtti