Tässä Virkiän kotiottelut 2018.
Ottelujen ajankohdat voivat muuttua. Tarkista päivän pelit tästä.
 

Sarja Pv Pvm klo Paikka Koti Vieras
Naisten Kakkonen Su 22.4. 14:00 Patruuna Areena Virkiä TP-47
P14 Aluesarja Ma 23.4. 18.30 Patruuna Areena Virkiä YJ FC Ylivieska
P15 Aluesarja To 3.5. 18.00 Kiviristi 2 Virkiä YJ WFA yj
P14 Aluesarja Ma 7.5. 18.10 Kiviristi 2 Virkiä YJ VIFK YJ
Naisten Kolmonen Ma 7.5. 19:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä/2 I-JBK
P12 Kakkonen Ti 8.5. 18.30 Kiviristi 2 Virkiä IK MUSTA P07
T15 Ykkönen Ma 14.5. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä SoPS/T15
P13 Kolmonen Ti 15.5. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä BK-48
P15 Aluesarja To 17.5. 18.00 Kiviristi 2 Virkiä YJ APV
Kutonen Pe 18.5. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä/2 KJV/KPK
Naisten Kakkonen La 19.5. 15:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä FC Wimma
P11 su 20.5 12.00 Kiviristi 2 APV Virkiä/-08
P11 su 20.5 12.00 Kiviristi 2 Jalas Virkiä
P11 su 20.5 13.30 Kiviristi 2 Virkiä APV
P11 su 20.5 13.30 Kiviristi 2 Virkiä/-08 Jalas
P14 Aluesarja Ma 21.5. 18.10 Kiviristi 2 Virkiä YJ Jalas YJ
P12 Kakkonen Ti 22.5. 18.30 Kiviristi 2 Virkiä SJK-j 07
Naisten Kolmonen Ke 23.5. 19:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä/2 FC Sport-j/2
P13 Ykkönen To 24.5. 17.10 Kiviristi 1 Virkiä IK
Kolmonen To 24.5. 19.30 Keskuskenttä, Lapua Virkiä Korsnäs FF
T15 Ykkönen Ma 28.5. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä IK
P13 Kolmonen Ti 29.5. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä Solf IK
P15 Aluesarja To 31.5. 18.00 Kiviristi 2 Virkiä YJ KPV YJ
Kutonen Pe 1.6. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä/2 Sepsi-78
P14 Aluesarja Ma 4.6. 18.10 Kiviristi 2 Virkiä YJ VPS J P04
P12 Kakkonen Ti 5.6. 18.30 Kiviristi 2 Virkiä VPS J P07 Musta
P13 Ykkönen Ti 5.6. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä Närpes Kraft
Kolmonen Ke 6.6. 19.00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä I-JBK
Kutonen Pe 8.6. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä/2 SJK-j Apollo
P9 la 9.6 10.30 Kiviristi 2 Virkiä Sininen SJK-j 09 kulta
P9 la 9.6 10.30 Kiviristi 2 Virkiä Valkoinen SJK-j 09 Valkoinen
P9 la 9.6 11.45 Kiviristi 2 SJK-j 09 Valkoinen Virkiä Sininen
P9 la 9.6 11.45 Kiviristi 2 SJK-j 09 kulta Virkiä Valkoinen
P10 la 9.6 11.00 Simpsiö Sepsi-78 Virkiä/-08
P10 la 9.6 12,05 Simpsiö Sepsi-78 valkoinen SoPS
P10 la 9.6 13.30 Simpsiö SoPS Sepsi-78
P10 la 9.6 14.35 Simpsiö Virkiä/-08 Sepsi-78 valkoinen
Naisten Kakkonen La 9.6. 15:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä PeFF
T15 Ykkönen Ma 11.6. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä FC Wasa YJ
Naisten Kolmonen Ke 13.6. 19:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä/2 Närpes Kraft
P15 Aluesarja To 14.6. 18.00 Kiviristi 2 Virkiä YJ Kanu
P11-10 Taso II su 17.6 12.00 Kiviristi 2 IK Valkoinen Ponnistus
P11-10 Taso II su 17.6 12.00 Kiviristi 2 IK 08 Virkiä
P11-10 Taso II su 17.6 13.30 Kiviristi 2 Virkiä IK Valkoinen
P11-10 Taso II su 17.6 13.30 Kiviristi 2 Ponnistus IK 08
P12 Kakkonen Ma 18.6. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä Närpes Kraft P07
P14 Aluesarja Ma 18.6. 18.00 Kiviristi 2 Virkiä YJ VPS J P05 Valkoinen
T9 ti 19.06 18.00 Simpsiö LUJA Virkiä
T9 ti 19.06 18.00 Simpsiö LUJA/T10 SeMi
T9 ti 19.06 19.10 Simpsiö SeMi LUJA
T9 ti 19.06 19.10 Simpsiö Virkiä LUJA/T10
P13 Kolmonen Ti 19.6. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä KuRy Punainen
Kolmonen Ti 19.6. 19.00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä Sporting Kristina
P13 Ykkönen Ke 20.6. 19.30 Kiviristi 1 Virkiä VPS J/P06
P15 Aluesarja Ti 26.6. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä YJ FF Jaro/Vit
Kolmonen Ke 27.6. 19.00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä VPV
Naisten Kolmonen Ke 27.6. 19:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä/2 FC Brändöpojkarna
P8 la 30.6 10.00 Kiviristi 1 Jalas /Sininen Virkiä
P8 la 30.6 10.00 Kiviristi 1 Jalas/Valkoinen Ponnistus
P8 la 30.6 11.10 Kiviristi 1 Ponnistus Jalas /Sininen
P8 la 30.6 11.10 Kiviristi 1 Virkiä Jalas/Valkoinen
T11 la 30.6 11.00 Kiviristi 2 Virkiä SIF F07
T11 la 30.6 12.15 Kiviristi 2 Ponnistus Virkiä
T11 la 30.6 13.30 Kiviristi 2 SIF F07 Ponnistus
P13 Kolmonen Ti 3.7. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä TePa
Naisten Kolmonen Ke 4.7. 19:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä/2 Norrvalla FF
Kutonen Pe 6.7. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä/2 HyMy
P11 la 7.7 11.00 Kiviristi 2 Virkiä KuRy
P11 la 7.7 11.00 Kiviristi 2 Virkiä/-08 IK Punainen
P11 la 7.7 12.30 Kiviristi 2 IK Punainen Virkiä
P11 la 7.7 12.30 Kiviristi 2 KuRy Virkiä/-08
Kolmonen Su 8.7. 15:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä PeFF
T15 Ykkönen Ma 9.7. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä SeMi
Naisten Kakkonen Ma 16.7. 19:30 Keskuskenttä, Lapua Virkiä Kokkola F10
Naisten Kakkonen La 21.7. 15:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä HauPa
Kolmonen Ke 25.7. 19.00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä KPV/Akatemia
Naisten Kakkonen La 28.7. 15:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä ToU
T15 Ykkönen Ma 30.7. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä Solf IK
Kolmonen To 2.8. 19.00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä KPS
P9 la 4.8 10.30 Kiviristi 2 AKisa Musta Virkiä Valkoinen
P9 la 4.8 10.30 Kiviristi 2 AKisa valkoinen Virkiä Sininen
P9 la 4.8 11.45 Kiviristi 2 Virkiä Sininen AKisa Musta
P9 la 4.8 11.45 Kiviristi 2 Virkiä Valkoinen AKisa valkoinen
P11 su 5.8 12.00 Kiviristi 2 Virkiä AKisa
P11 su 5.8 12.00 Kiviristi 2 Virkiä/-08 Sepsi-78/sininen
P11 su 5.8 13.30 Kiviristi 2 Sepsi-78/sininen Virkiä
P11 su 5.8 13.30 Kiviristi 2 AKisa Virkiä/-08
P10 la 11.8 11.00 Simpsiö Virkiä/-08 Kanu/punainen
P10 la 11.8 12,05 Simpsiö SoPS AKisa
P10 la 11.8 13.30 Simpsiö AKisa Virkiä/-08
P10 la 11.8 14.35 Simpsiö Kanu/punainen SoPS
T11 la 11.8 11.00 Kiviristi 2 Virkiä BK-Hoppet
T11 la 11.8 11.00 Kiviristi 2 Ponnistus VIFK
T11 la 11.8 12.15 Kiviristi 2 VIFK Virkiä
T11 la 11.8 12.15 Kiviristi 2 BK-Hoppet Ponnistus
Kolmonen La 11.8. 15.00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä SIF
Naisten Kakkonen La 11.8. 15:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä Kanu
T15 Ykkönen Ma 13.8. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä SoPS/T15
P11-10 Taso II su 12.8 12.00 Kiviristi 2 Sisu Virkiä
P11-10 Taso II su 12.8 13.15 Kiviristi 2 Ponnistus Sisu
P11-10 Taso II su 12.8 14.30 Kiviristi 2 Virkiä Ponnistus
P9 la 18.8 10.30 Kiviristi 2 Virkiä Sininen Jalas
P9 la 18.8 10.30 Kiviristi 2 Virkiä Valkoinen SoPS/P9
P9 la 18.8 11.45 Kiviristi 2 SoPS/P9 Virkiä Sininen
P9 la 18.8 11.45 Kiviristi 2 Jalas Virkiä Valkoinen
P8 la 30.6 10.00 Kiviristi 1 Jalas /Sininen Virkiä
P8 la 30.6 10.00 Kiviristi 1 Jalas/Valkoinen Ponnistus
P8 la 30.6 11.10 Kiviristi 1 Ponnistus Jalas /Sininen
P8 la 30.6 11.10 Kiviristi 1 Virkiä Jalas/Valkoinen
P11 la 25.8 11.00 Kiviristi 2 Virkiä Virkiä/-08
P11 la 25.8 12.00 Kiviristi 2 Virkiä/-08 Kanu Punainen
P11 la 25.8 13.00 Kiviristi 2 Kanu Punainen Virkiä
Kolmonen To 23.8. 19.00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä VPS J Akatemia
T15 Ykkönen Ma 27.8. 18.00 Kiviristi 1 Virkiä IK
Kolmonen La 8.9. 15.00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä FC Kiisto
Naisten Kakkonen Su 9.9. 15:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä Esse IK
Naisten Kakkonen La 22.9. 13:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä JyPK/2
Kolmonen La 29.9. 14:00 Keskuskenttä, Lapua Virkiä Esse IK